Turistická ubytovňa

Turistická ubytovňa
Hámorská 35
053 33  Nálepkovo

Kontaktná osoba :
Mgr. Božena Hajdučková
mobil: 0911 261 744

Štefan Štuller
mobil: 0902 241 804

Janka Plencner, referát hospodárskej prevádzky
telefón : 053/4494 230
e-mail: janka.plencner@nalepkovo.sk

 

Obec Nálepkovo je súčasťou národného parku Slovenský raj. V jeho blízkosti je hádam najznámejší hrad na Slovensku, Spišský hrad, poznáte ho aj takto?  https://www.youtube.com/watch?time_continue=230&v=HZcp4RIRMNY . Na južnej stane parku Slovenský raj sa nachádza Lyžiarske stredisko Krečno a ubytovacie zariadenie, ktoré Vám chceme touto cestou predstaviť.
Málokto  vie, že ubytovacie zariadenie v Nálepkove je sústredené v horskom prostredí vrchov Bukovec 1127 m.n.m., Volovec 1260 m.n.m., vrchmi Skaliská 1239 m.n.m. a z obdobia kráľa Mateja legendami známym Zlatým stolom 1322 m.n.m. Ovzdušie je tu tak zdravé a príroda malebná, že v nadmorskej výške 680 m.n.m. v roku 1847 vznikli  v blízkosti obce Černohorské kúpele, boli to  malé klimatické kúpele so zameraním na liečbu chorôb dýchacích ciest a nervových ochorení.

Rekreačno-športové stredisko sa nachádza v uzavretom prostredí na okraji obce Nálepkovo. Ubytovacie zariadenie je vhodné najmä pre skupiny ako sú, letné a zimné tábory, sústredenia športovcov a keďže súčasťou zariadenia je aj lyžiarsky vlek  Krečno, tak aj lyžiarske výcvikové kurzy. Vieme zabezpečiť kompletný servis pre žiakov a učiteľov (5x strava + pitný režim, ubytovanie, stravovanie a tiež skipasy) https://www.youtube.com/watch?v=KnFq1k6e_uk

To čo je na našom objekte úžasné a jedinečné je to, že sa k nám viete dostať úplne zadarmo. Pýtate sa ako je to možné?? Tu je odpoveď https://www.teraz.sk/magazin/unikatny-vlakovy-videoprojekt-najkraj/208285-clanok.html  .  Ak si študent či dôchodca využi k nám bezplatné vlakové spojenie.  Podľa viacerých železničných fanúšikov sa považuje za najkrajšiu trať práve trať ŽSR 173 Margecany - Červená Skala. Pre túto trať bolo nutné  vybudovať najnáročnejšie stavby, vrátane 281 mostných objektov a 9 tunelov. Unikátna je aj technická zaujímavosť tzv. Telgártska slučka – špirálový tunel o polomere 400 m s dĺžkou 1 239 m, ktorý rieši nárast výšky o 31 m v stúpaní do sedla Besník.
Náš objekt je obklopený významnými centrami, dopravnými spojnicami a turistickými oblasťami nadregionálneho až nadštátneho významu. Tí, ktorí hľadajú opojenie v prírode v podobe turistiky, vieme ponúknuť https://mapy.hiking.sk/?hpid=FCT8d  pre menej zdatných https://mapy.hiking.sk/?hpid=9br6O  . Miesto si u nás nájdu aj milovníci cyklistiky  v podobe Hnileckej Cyklomagistrály http://www.slovenskyraj.eu/cykloturistika/planovac-tras-cyklotrasy/ , alebo https://www.bikermania.sk/Mapy/DedNalepkovo.php .

Kapacita rekreačného strediska je 58 miest. Ubytovanie je možné v 2 -3- 4 posteľových izbách. Sociálne zariadenia a sprchy sú spoločné. Súčasťou strediska je aj relaxačná sauna v ktorej si po namáhavom dni na vleku či na potulkách po našich horách viete dopriať relax a oddych. Úplné dotvorenie VIP dňa by mohla byť celotelová masáž, čo vy na to ??

V objekte je aj veľký altánok s posedením, ohniskom a grilom. Naši klienti môžu využiť rôzne ihriská, ako sú veľké, ale aj malé futbalové ihrisko, ale aj  volejbalové, basketbalové ba dokonca aj  tenisový  kurt s antukou. Milovníci hubárčenia ocenia bohatú hubársku oblasť - Tretí Hámor, Henclová, ale aj  oblasť bohatú na ryby (pstruhová voda),  či výkon poľovného práva. Poďte si prosím pozrieť naše zariadenie v krátkom videu o niečo nižšie.

PDF-formát dokumentu na stiahnutie Popis rekreačného strediska 116kB
FOTOGALÉRIA
  Deň detí - video - youtube
  Indianský tabor  
  Jedlá  
  Seniori  
  Slávnostné tabule  
  Škôlkari - video - youtube
  Ubytovacie zariadenie  

logo - ubytovanie na Slovensku .eu

Ak si nevieš vybrať a chceš viac využi na tejto stránke nášho partnera  www.UbytovanieNaSlovensku.sk

vchod - Turistická ubytovňa - Nálepkovo
Turistická ubytovňa - cenník služieb
Cenník služieb platný od roku 01.04.2019
PDF-formát dokumentu na stiahnutie Cenník služieb platný od roku 01.04.2019 27,5kB
PDF-formát dokumentu na stiahnutie Ubytovací poriadok, platný od 18.04.2019 157kB
 
 Nálepkovo © 2019     webmaster:  www.market.sk